.

گفتگو با ما

رتبه ما

تصاویر برتر

موضوعات

تصاویر تصادفیمطالب سایت

اوقات شرعی

لطفا نظرتان درباره وب سایت من انتخاب کنید ؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسطنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 454
نظرات : 1
مدیریت نوین مدارس: مدیریت عمومی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
نویسنده: novel
تاریخ : پنجشنبه، 27 آبان ماه، 1395

1- ناخواسته تنش ایجاد کردن را متوقف کنید.
وقتی از کارمندتان انتظار دارید مثل شما کارش را انجام دهد، به‌طور ناخواسته باعث ایجاد تنش در آنها می‌شويد؛ به جای این کار، کارمندان‌تان را تشویق کنید که خود واقعی شان باشند. فرصت‌ها همه جا هستند ولی فقط تعداد کمی از روسا قادر به دیدن آنها هستند. وقتی کارکنان تشویق می‌شوند که خودشان باشند نه کسی که دیگران از آنها می‌خواهند، شروع به ریسک پذیرتر شدن می‌کنند، رفتاری که پیش از آن بروز نمی‌دادند- این باعث می‌شود که احساس تعلق به‌کار در آنها برانگیخته شود.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 67
نویسنده: novel
تاریخ : چهارشنبه، 12 آبان ماه، 1395

از جمله قوانین توصیه شده در مذاکره این است که اگر کسی در مذاکره به شما دروغ گفت و شما متوجه شدید که او دروغ می‌گوید، نباید این مسئله را مطرح کنید.
به عبارتی، ما اصلا حق نداریم طرف مقابلمان را ضایع کنیم. چرا که در مذاکره، طرف مقابل یا همکار من است یا دوست یا یکی از اعضای خانواده من. باید به یاد داشته باشیم که به‌ هر حال، می‌خواهم رابطه‌ام را با این فرد ادامه بدهم و اگر بخواهم دروغش را به رویش بیاورم، برای خودم نامطلوب خواهد بود چرا که حرمت‌ها از بین می‌رود و دیگر به‌سختی می‌توان رابطه را ادامه داد.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 47
نویسنده: novel
تاریخ : يكشنبه، 18 مهر ماه، 1395

یکی از دغدغه هایی که شاید بتوان گفت کم و کیف آن در مناطق مختلف ، متفاوت هست و همچنان بدان تاکید می گردد ، بحث انتصابات در سیستم اداری آموزش و پرورش است . این عامل که اکنون قبای سیاسی ، مذهبی نیز بر تن کرده و همچنان چهار نعل رفتارهای خاص شده است ، دغدغه ای جدی محسوب می شود که عدم تلاش در جهت رفع آن در سیستم آموزش و پرورش می تواند کیفیت آموزشی را نیز تحت الشعاع قرار داده و چه بسا حتی اثرات منفی را دراین زمینه ایجاد کند .

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 122
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 17 مهر ماه، 1395

پس شما هم بالاخره به درآمد خوبی دست پیدا کرده اید ومی خواهید آنرا به همه دنیا نشان دهید. باید هم اینگونـه باشد. اما اگر پولداری را در خریدن یک اتومبیل زرق و برقی، کت و شلوار شیک و شبهای پر خرج در شهر می دانیـد، درتفکر خود تجدید نظر کنید.
یک فرد ثروتمند زیرک برای از پیش بردن ثروتش کار می کند، بنابراین آنرا عاقلانه بنمایش می گذارد. اگر فقط خود نمایی کنید، طولی نخواهد کشید که به جرگه هزاران هزار بدهکاردیگر خواهید پیوست.
البته نکات زیر باید بر طبق درآمدتان تنظیم گردد. با اینـحـال بوسیله اقتباس نمودن عادات میلیونرهـا می تواند به یکی از آنها تبدیل شوید.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 92
نویسنده: novel
تاریخ : چهارشنبه، 14 مهر ماه، 1395

ملا نصرالدین هر روز در بازار گدایی می‌کرد و مردم با نیرنگی٬ حماقت او را دست می‌انداختند. دو سکه به او نشان می‌دادند که یکی شان طلا بود و یکی از نقره. اما ملا نصرالدین همیشه سکه نقره را انتخاب می‌کرد. این داستان در تمام منطقه پخش شد. هر روز گروهی زن و مرد می‌آمدند و دو سکه به او نشان می دادند و ملا نصرالدین همیشه سکه نقره را انتخاب می‌کرد. تا اینکه مرد مهربانی از راه رسید و از اینکه ملا نصرالدین را آنطور دست می‌انداختند٬ ناراحت شد.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 114
نویسنده: novel
تاریخ : سه شنبه، 13 مهر ماه، 1395

1- اجرا، بزرگ ترین مساله مطرح نشده در مدیریت امروز است و نبود آن بزرگ ترین مانع موفقیت و بیش تر ناکامی هایی است که به اشتباه به گردن علل دیگر گذاشته می شود.
۲- شرکت هایی که برای کارهای درست وقف شده اند و برای مسئولیت های اجتماعی خود تعهدنامه ای دارند که براساس آن کار کنند سودآورتر از آن ها یی هستند که این کارها را نمی کنند.
۳- به جای پرداختن به برنامه استراتژیک، به تفکر و ایده های استراتژیک روی آورید.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 108
نویسنده: novel
تاریخ : دوشنبه، 12 مهر ماه، 1395

إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِیمًا ﴿۵۶﴾.... سوره احزاب
خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود می ‏فرستند اى کسانى که ایمان آورده‏اید بر او درود فرستید و به فرمانش بخوبى گردن نهید (۵۶)
وقتی این آیه رو می شنویم هممون ناخودآگاه یاد صلوات فرستادن می افتیم . اما تو همین یه آیه درس های مدیریتی زیادی نهفته. بله درسهای مدیرتی.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 102
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 3 مهر ماه، 1395

سلام

🔶 به همه آنهایی كه این روزها آنقدر تو مدرسه كار می كنند كه حتی وقت برای خانواده هایشان ندارند .

🔶 به هَمه آنهایی كه ۹۰ درصد تلفن هایكاریشان 📲  را از تلفن شخصی استفاده می كنند .📱

🔶 به همه آنهایی كه به جای استراحت در آخرین روزهای تابستان ، پُركارترین روزاشون رو دارند سپری می كنند .

🔶 به همه آنهایی كه بیشتر از اینكه فكر بچه های خودشان👫 باشند ، به فكر بچه های مردمند .

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 134