.

گفتگو با ما

رتبه ما

تصاویر برتر

موضوعات

تصاویر تصادفیمطالب سایت

اوقات شرعی

لطفا نظرتان درباره وب سایت من انتخاب کنید ؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسطنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 456
نظرات : 1
مدیریت نوین مدارس: مدرسه هوشمند

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 30 بهمن ماه، 1395

همکلاسی جدید دانش آموزان از این پس رباتهایی خواهند بود که بدست آن ها ساخته می شوند. نمونه آن آلفا است. آلفا رباتی در حال توسعه است اما دیری نمی پاید که جوانان در مدارس رباتهایی از دست آلفا را بسازند.
این ربات محصول نوآوری کمپانی اوبتک چینی است. مدیرعامل این شرکت می گوید: «در گذشته تعلیم کودکان بطور فراگیری تنها با تمرکز روی تئوری انجام می شد. ما تئوریها را بارها برای آنها تکرار می کردیم. آنها امتحانات زیادی می دادند و اما بطور عملی کاری انجام نمی دادند و یاد نمی گرفتند.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 38
نویسنده: novel
تاریخ : چهارشنبه، 6 بهمن ماه، 1395

کیهان بی‌اندازه وسیع، ناشناخته و اسرارآمیز است و زمین را در برابر ابعاد کیهان ذره‌ای بسیار کوچک هم نمی‌توان به شمار آورد. سیاهچاله‌هایی در کهکشان ما هست که میلیاردها برابر خورشید جرم دارند، اما حتی این سیاهچاله‌ها نیز فقط یکی از صدها میلیارد جرم تشکیل‌دهنده کهکشان ما هستند.

اما وقتی که گفته می‌شود جهان بسیار وسیع است و زمین در برابر آن به حساب نمی‌آید، نمی‌توان در مورد بزرگی کیهان شهودی داشت. وقتی ابعاد کیهان را تماما بر اساس سال نوری بیان می‌کنند، چگونه می‌توان فواصل میلیونی و میلیاردی سال نوری را درک کرد؟ در حالیکه خود یک سال نوری برابر 9,461,000,000,000 کیلومتر است!

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 36
نویسنده: novel
تاریخ : پنجشنبه، 30 دي ماه، 1395

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فن آوری اطلاعات ضمن اعلام خبر برگزاری دوره هوشمندسازی مدارس برای تمامی فرهنگیان ابراز داشت، توانمندسازی و آموزش معلمان به منظور استفاده هدفمند از فن آوری اطلاعات و یادگیری امری ضروری است لذا برنامه ریزی و اجرای دوره های مجازی ضمن خدمت فرهنگیان روشی مناسب جهت ترویج فرهنگ بهره گیری از فناوری اطلاعات در تعلیم و تربیت و توانمندسازی معلمان است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 29
نویسنده: novel
تاریخ : سه شنبه، 14 دي ماه، 1395

چهارم ریاضی

چهارم تجربی

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 219
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 22 آبان ماه، 1395

با ظهور فناوری های جدیدی هم چون رایانه، اینترنت و...، جوامع بشری با چالش های جدید و جدی در همه ی عرصه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، آموزشی و اجتماعی روبه رو شده اند. نداشتن برنامه ریزی های راهبردی، به سرعت باعث عقب ماندگی از تحولات روزافزون خواهد شد. نهادهای آموزشی نیز به فراخور تغییرات، نیازمند برنامه ریزی های درازمدت، میان مدت، کوتاه مدت و اساسی، به منظور هم گام شدن با تغییرات هستند. در این مقاله، فواید و کاربرد یادگیری الکترونیکی بررسی شده است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 87
نویسنده: novel
تاریخ : دوشنبه، 26 مهر ماه، 1395

مدیر آموزش از راه‌دور وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه کیفیت بخش اصلی و اساسی به شمار می‌رود آموزش آنلاین هم به تدریج وارد مدارس کشور می‌شود.

گودرز شاهمرادی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم‌آنلاین» اظهار کرد: مدارس آموزش از راه‌دور کار خود را با مشارکت بخش غیردولتی توسط مؤسسان آغاز کرده و در حال حاضر هزار و ۶۵۶ مدرسه آماده تحصیل دانش آموزان است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 58
نویسنده: novel
تاریخ : يكشنبه، 11 مهر ماه، 1395

مارتین کوپر مخترع موبایل

” تفكر واگرا ” يكي از شاخه هاي آفرينندگي به حساب مي آيد

زير ساخت همه ي ابداعات و اختراعات بشري ريشه در همين تفكر آشنازدا و عادت گريز دارد . تفكري كه با واگرايي و واشكني، هر چيزي را بازآفريني مي كند ، بدون آن كه به چشم عادي و عادت پذير آن را رها كند .(کریمی 1389)

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 125
نویسنده: novel
تاریخ : جمعه، 26 شهريور ماه، 1395

مولف یا مولفان کتاب چه کسانی هستند/ خانم دکتر میترا دانشور سوابق رسانه ای داشته اند/ از وی چند مقاله یا کتاب یا پژوهش در زمینه ی رسانه و مطبوعات چاپ شده است/ وی کتاب تفکر و پژوهش پایه ی ششم ابتدایی را نوشت و حالا به سراغ دوره ی متوسطه و درس سواد رسانه ای آمده است/ نیاز است که افراد مصونیتی در برابر این زباله‌ها داشته باشند/ همین کتاب قرار است توسط چه کسانی تدریس شود/ معلمانی که فقط 2 واحد درسی در دوران تحصیلی گذرانده اند/

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 231