.

گفتگو با ما

رتبه ما

تصاویر برتر

موضوعات

تصاویر تصادفیمطالب سایت

اوقات شرعی

لطفا نظرتان درباره وب سایت من انتخاب کنید ؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسطنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 454
نظرات : 1
مدیریت نوین مدارس: مدرسه هوشمند

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
نویسنده: novel
تاریخ : پنجشنبه، 30 دي ماه، 1395

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فن آوری اطلاعات ضمن اعلام خبر برگزاری دوره هوشمندسازی مدارس برای تمامی فرهنگیان ابراز داشت، توانمندسازی و آموزش معلمان به منظور استفاده هدفمند از فن آوری اطلاعات و یادگیری امری ضروری است لذا برنامه ریزی و اجرای دوره های مجازی ضمن خدمت فرهنگیان روشی مناسب جهت ترویج فرهنگ بهره گیری از فناوری اطلاعات در تعلیم و تربیت و توانمندسازی معلمان است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 8
نویسنده: novel
تاریخ : سه شنبه، 14 دي ماه، 1395

چهارم ریاضی

چهارم تجربی

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 205
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 22 آبان ماه، 1395

با ظهور فناوری های جدیدی هم چون رایانه، اینترنت و...، جوامع بشری با چالش های جدید و جدی در همه ی عرصه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، آموزشی و اجتماعی روبه رو شده اند. نداشتن برنامه ریزی های راهبردی، به سرعت باعث عقب ماندگی از تحولات روزافزون خواهد شد. نهادهای آموزشی نیز به فراخور تغییرات، نیازمند برنامه ریزی های درازمدت، میان مدت، کوتاه مدت و اساسی، به منظور هم گام شدن با تغییرات هستند. در این مقاله، فواید و کاربرد یادگیری الکترونیکی بررسی شده است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 70
نویسنده: novel
تاریخ : دوشنبه، 26 مهر ماه، 1395

مدیر آموزش از راه‌دور وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه کیفیت بخش اصلی و اساسی به شمار می‌رود آموزش آنلاین هم به تدریج وارد مدارس کشور می‌شود.

گودرز شاهمرادی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم‌آنلاین» اظهار کرد: مدارس آموزش از راه‌دور کار خود را با مشارکت بخش غیردولتی توسط مؤسسان آغاز کرده و در حال حاضر هزار و ۶۵۶ مدرسه آماده تحصیل دانش آموزان است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 49
نویسنده: novel
تاریخ : يكشنبه، 11 مهر ماه، 1395

مارتین کوپر مخترع موبایل

” تفكر واگرا ” يكي از شاخه هاي آفرينندگي به حساب مي آيد

زير ساخت همه ي ابداعات و اختراعات بشري ريشه در همين تفكر آشنازدا و عادت گريز دارد . تفكري كه با واگرايي و واشكني، هر چيزي را بازآفريني مي كند ، بدون آن كه به چشم عادي و عادت پذير آن را رها كند .(کریمی 1389)

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 109
نویسنده: novel
تاریخ : جمعه، 26 شهريور ماه، 1395

مولف یا مولفان کتاب چه کسانی هستند/ خانم دکتر میترا دانشور سوابق رسانه ای داشته اند/ از وی چند مقاله یا کتاب یا پژوهش در زمینه ی رسانه و مطبوعات چاپ شده است/ وی کتاب تفکر و پژوهش پایه ی ششم ابتدایی را نوشت و حالا به سراغ دوره ی متوسطه و درس سواد رسانه ای آمده است/ نیاز است که افراد مصونیتی در برابر این زباله‌ها داشته باشند/ همین کتاب قرار است توسط چه کسانی تدریس شود/ معلمانی که فقط 2 واحد درسی در دوران تحصیلی گذرانده اند/

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 194
نویسنده: novel
تاریخ : جمعه، 18 تير ماه، 1395

الکسا به بازديدهاي که با مرورگرهايي انجام ميشود که alexa toolbar بروي آنها نصب شده است امتياز ويژه اي قائل است و شايد اين يک بي اعتمادي در برخي بوجود آورده است که الکسا مقياس درستي براي قضاوت در مورد وبگاه ها ندارد. اما با اين حال امروز الکسا تبديل به بزرگترين ابزار چک کننده بازديد جهان شده است، پس يک توسعه دهنده وب بايد کاري کند که وبگاهش در اين قضاوت سربلند باشد.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 218
نویسنده: novel
تاریخ : سه شنبه، 25 خرداد ماه، 1395

یکی از مسائل بسیار مهمی که کاربران اینترنت توجه بسیار زیادی به آن می کنند، میزان حجم مصرفی است.با توجه به محدود بودن بیشتر طرح های پیشنهاد شده توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و از طرفی پرهزینه بودن این دسته از سرویس ها، کاربران همیشه از تمام شدن سریع حجم اینترنت خود گلایه مندند.

اما با رعایت برخی نکات خواهید توانست میزان حجم اینترنت مصرفی خود را به اندازه قابل توجهی کاهش دهید.

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 136