.

گفتگو با ما

رتبه ما

تصاویر برتر

موضوعات

تصاویر تصادفیمطالب سایت

اوقات شرعی

لطفا نظرتان درباره وب سایت من انتخاب کنید ؟

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسطنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 454
نظرات : 1
نویسنده: novel
تاریخ : شنبه، 2 بهمن ماه، 1395

گام 1 - از انتقاد بیجا ، سرزنش مداوم و گِله و شکایت بپرهیزید.
گام 2 - در ارزیابی های خود صادق و بی ریا باشید.
گام 3 - دیگران را دوست بدارید و به آنها علاقه مند شوید.
گام 4 - خواسته های دیگران را درک کنید .
گام 5 - همیشه لبخند  را زینت چهره خود کنید.
گام 6 - به خاطر داشته باشید نام هر شخصی زیباترین نت موسیقی اوست ؛ پس دیگران را به نام صدا بزنید و با او احساس نزدیکی کنید .

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 11
نویسنده: novel
تاریخ : جمعه، 1 بهمن ماه، 1395

...مدرسه اگر یک موجود زنده است این موجود زنده برای زندگی جدید نیاز به تفکر جدید ، حرکت تازه ، اهداف نو و گذر از نقص های گذشته و جلوگیری از تکرار آنها داردکه بر اساس این طرح و با نشان دادن مصادیق یک مدرسه بی نقص برای تحقق این مصادیق و اهداف مورد نظر راهکارهای اجرایی و درونی با رویکرد تحول آفرینی در سطح کلاس و مدرسه مورد نظر و تأکید است .

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 13
نویسنده: novel
تاریخ : پنجشنبه، 30 دي ماه، 1395

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فن آوری اطلاعات ضمن اعلام خبر برگزاری دوره هوشمندسازی مدارس برای تمامی فرهنگیان ابراز داشت، توانمندسازی و آموزش معلمان به منظور استفاده هدفمند از فن آوری اطلاعات و یادگیری امری ضروری است لذا برنامه ریزی و اجرای دوره های مجازی ضمن خدمت فرهنگیان روشی مناسب جهت ترویج فرهنگ بهره گیری از فناوری اطلاعات در تعلیم و تربیت و توانمندسازی معلمان است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 8
نویسنده: novel
تاریخ : سه شنبه، 28 دي ماه، 1395

حدود یک صد و سی سال از عمر این وزارت خانه می گذرد و با فراز و فرودهای زیادی در این مدت روبرو بوده است، گاهی مردان پاک، خیر اندیش، وطن پرست ، متخصص و کاردان، سکان دار این کارخانه انسان ساز بوده و بعضاً نیز وزرای کم توانی داشته که به هر حال هر دو بعد این موضوع ثمرات مفید و یا تبعات منفی به جای گذاشته است . ولی اکثریت وزرا در دولت های مختلف تلاش کردند که شان و منزلت معلم را به عنوان رهبران معنوی جامعه و همتای نفوذ و شان والای روحانیون گرامی حفظ نمایند که خوشبختانه تا حدودی هم موفق بوده اند . متاسفانه در سنوات اخیر با آن که نقش اصلی حما سه آفرینی ۸ سال دفاع مقدس و قبل از آن پیروزی انقلاب حاصل مقاومت و پایمردی نسل هائی است که در دامن معلمان فرهیخته تربیت شده اند.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 12
نویسنده: novel
تاریخ : دوشنبه، 27 دي ماه، 1395

«تربیت انسان در تراز جمهوری اسلامی ایران» مهمترین هدف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است؛ سندی که به عنوان قانون اساسی نظام آموزشی کشور، جنبه‌های تربیتی را در آموزش و پرورش بر مسائل آموزشی اولویت داده و بر توجه به آن تاکید می‌کند. با این وجود، با گذشت 5 سال از تصویب این سند، وضعیت مسائل تربیتی و پرورشی در مدارس کشور همچنان با چالش‌های جدی مواجه است.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 16
نویسنده: novel
تاریخ : يكشنبه، 26 دي ماه، 1395

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با اعضای انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران بر گنجانده شدن درس مهارت های زندگی در متن کتب درسی تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، فخرالدین دانش آشتیانی در دیدار اعضای انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران در ساختمان شهید رجایی اظهار کرد: باید بسترهای  تعامل آموزش و پرورش با دانشگاهیان برای همفکری بیشتر درباره موضوعات تعلیم وتربیت فراهم شود.

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 18
نویسنده: novel
تاریخ : جمعه، 24 دي ماه، 1395

شخصی تعریف میکرد : توی رستوران نشسته بودم که یک دفعه یه مرده که با تلفن صحبت میکرد فریاد کشید و خیلی خوشحالی کرد و بعد از تمام شدن تلفن، رو به گارسون گفت : همه کسانی که در رستورانند، مهمان من هستن به ""باقالی پلو و ماهیچه""
""بعد از 18 سال دارم بابا میشم""
چند روز بعد تو صف سینما، همون مرد رو دیدم که دست بچه ی 3یا 4 ساله ای را گرفته بود که به او بابا میگفت
پیش مرد رفتم و علت کار اون روزشو پرسیدم.

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 28
نویسنده: novel
تاریخ : پنجشنبه، 23 دي ماه، 1395

یه معلم خیلی خوب داشتیم که از خوش اخلاق ترین های عالم بود
اواخر دوره ی خدمتش بود و حسابی آروم و متین و دوست داشتنی
جوری که ما با همه ی بچگیمون:
هرگز نمیخواستیم ناراحتی شو ببینیم و همه ساکت مینشستیم و با ولع گوش میکردیم
همیشه هم میگفت هر سوالی دارید بپرسید بلد نباشم هم میرم مطالعه میکنم میگم...

 

 نظرات: بدون نظر
 بازدید: 131