کد مطلب: 5275

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶

فرمول اولیه کلام سه گام اصلی دارد

اول: آرزوی خود را مشخص کنید. هر چه باشد اشکالی ندارد. مادی یا عاطفی یا معنوی یا هر چه که شما می‌خواهید. فقط مطمئن باشید که آرزویتان، واقعاً آرزوی خودتان است! تعجب نکنید بسیاری از آرزوهای ما مال خودمان نیستند. یا تحمیلی اند یا تقلیدی یا تحت شرایط خاصی اشتباها گمان می‌کنیم آرزوی ما هستند. اما آرزوی اصیل و حقیقی، خودجوش و ماندگار است و با تغییر شرایط به راحتی تغییر نمی‌کند.
دوم: یک قصد محکم داشته باشید. قصد و نیت محکمی که  معنایش این باشد که با تمام وجود، با تمام قلب و روحتان می‌خواهید به آرزو و خواسته‌تان دست پیدا کنید. از اعماق دل و جان قصد کنید. بدون قصد محکم، هیچ کاری نکنید.
سوم: از کلام خلاق بهره ببرید. نه به شکل عبارات تاکیدی یا تصدیق‌های مثبت که در همه کتاب‌های موفقیت دیده می‌شود. بلکه با انرژی گرفتن از منبع انرژی جهانی. یعنی انرژی گرفتن از آفریدگار جهانیان و اتکا به قدرت الهی. قدرتی که هر کاری را ممکن می‌کند.
یعنی: آنچه را که می‌خواهید و آرزویش را دارید، در قالب یک جمله یا عبارت مثبت تنظیم کنید. به‌طوری که گویی همین حالا چیزی را که طالب آنید، دارید و سپس کلمه آسمانی را به جمله‌تان اضافه کنید. حواستان باشد بدون کلمه آسمانی، به آرزویتان نمی‌رسید چون آرزویتان نمی‌تواند انرژی لازم را کسب کند و محقق شود. کلمه آسمانی چیزی نیست جز نام خداوند بزرگ. نام بزرگ خداوند.
مثلا اگر می‌خواهید در آزمون دانشگاه موفق شوید بگویید: من به قدرت الهی در دانشگاه قبول شدم.
یا اگر می‌خواهید همسر خوبی داشته باشید بگویید: من به لطف خداوند همسر بسیار خوبی دارم.
اگر ایمانتان قوی باشد یک بار گفتن این عبارات (در زمان حال)، برای رسیدن به نتیجه کافی است. اما اگر هنوز باور ندارید که به همین سادگی به آرزوهایتان می‌رسید ناچارید در قدم‌های اولیه، روزی چند بار این جملات را تکرار کنید. بهتر است این تکرار صبح‌ها به محض بیدار شدن و شب‌ها قبل از خوابیدن انجام شود. در قدم اول، از آرزوهای کوچک شروع کنید. مثلا برای تاکسی گیر آوردن، برای اینکه یک دوست از شما یاد کند. برای پیدا کردن جای پارک ماشین، یا دریافت چیز کوچکی که بدان نیاز دارید و … اگر در این زمینه‌ها موفق شدید، تجربه موفق خود را بگویید. جالب این جاست که اکثر افراد برای رسیدن به ثروت، شهرت، مقام، تحصیلات و … حاضرند برنامه‌ ریزی‌های بی‌شمار داشته باشند، از انواع روش‌ها استفاده کنند، فکر خود را در کانال  رسیدن به آنها فعال و کانالیزه کنند، دوره‌ها و کلاس‌هایی بگذرانند، وقت و انرژی و امکانات خود را صرف رسیدن به آن کنند اما بزرگ‌ترین قدرتی را که دارند نادیده می‌گیرند و آن را مهار نمی‌کنند، آن را تحت اختیار نمی‌گیرند، حتی آن را نمی‌شناسند و برای شناختنش کوششی نمی‌کنند، اجازه می‌دهند اژدها با آن قدرت افسانه‌ای که دارد در سرزمین وجودشان رها باشد و فقط برای خود قربانی بگیرد و در عوض تمام امکانات را صرف آراستن سپاه می‌کنند. سپاهی که دریک چشم بر هم زدن می‌تواند توسط اژدها نابود شود!!! آرزوها منتظر ما هستند! پس زودتر شروع کنید.

#رکسانا_خوشابی

@maho_jairan2

عالی(۱)خوب نبود !(۰)
برچسب ها :
ارسال دیدگاه