کد مطلب: 5266

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶

با نخبه‌پروری و جداسازی دانش‌آموزان مخالفیم

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: ایجاد عدالت آموزشی در فرصت‌های یادگیری و یاددهی از مهمترین اولویت این معاونت است.

به گزارش ایسنا، رضوان حکیم زاده در سومین همایش دیار کوچ و معلمان چند پایه  استان اظهارکرد: با تفکر و تعقل می‌توان به مسیر رشد و پیشرفت دست یافت.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: کلمه تدبیر ۲۳بار در قرآن کریم تکرار شده است که نشان از اهمیت تدبیر می باشد که لازم است درتمامی برنامه های خود از تدبیر استفاده کنیم.

وی  بیان کرد: پیامبر اکرم (ص) در برابر دشمنان خود از ستیزه‌جویی استفاده نکرد، روشی که پیامبر  به کاربرد روش تدبیر وتعامل بود.

حکیم‌زاده تصریح کرد: با نخبه‌پروری و جداسازی دانش‌آموزان مخالفیم  و در تلاش هستیم که عدالت آموزشی را برای تمامی دانش آموزان کشور فراهم کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: اصلاح ساختار بودجه، تخصیص تجهیزات متناسب با  فعالیت مدارس  ابتدایی، افزایش سرانه و اعتبار متناسب با شرایط مدارس از اولویت‌های معاونت ابتدایی است.

گفتنی است؛ سومین همایش دیار کوچ با حضور مسئولان درمنطقه ییلاقی گلیل شیروان برگزار شد و از ۴۵۰ معلم عشایر و چند پایه و ۱۵۰ معلم عشایر سیار تجلیل به عمل آمد.

عالی(۱)خوب نبود !(۰)
برچسب ها :
ارسال دیدگاه